Вміст вуглекислого газу в атмосфері Землі критично зростає

Вміст діоксиду вуглецю в атмосфері Землі в серпні 2019 року збільшилась на 3 пункти щодо аналогічного показника 2018 року.

Це означає, що людство не може скоротити викиди СО2 в атмосферу і загальмувати глобальне потепління, заявили в НАСА. «Глобальна середня концентрація діоксиду вуглецю (СО2) в атмосфері була близько 412 частинок на мільйон, що на 3 частки більше, ніж в серпні 2018 року», — повідомляє НАСА.

Директор програми Всесвітнього фонду дикої природи Росії «Клімат і енергетика» Олексій Кокорін пояснив, що концентрація СО2 в атмосфері Землі влітку сповільнюється, взимку збільшується.

«На відміну від температури концентрація СО2 зростає плавно. Дані, які ми бачимо, показують, що з атмосфери океан або екосистема видаляють тільки 50% викидів, які надходять, решта залишається», — сказав він.

Раніше російський геофізик Сергій Зимов заявив, що клімат в Європі може стати безлюдним через глобальне потепління, яке веде до танення сибірської вічної мерзлоти, що призводить до виділення великої кількості вуглекислого газу.

Фото: NASA

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , , , , ,

Load...
Загрузка...