Влада Індії заблокували китайські додатки Baidu і Weibo

Уряд Індії ввів заборону на користування популярними китайськими електронними додатками Baidu Search і Weibo. Про це у вівторок повідомляє газета The Times of India.

За даними джерел видання, «Baidu Search і Weibo входять в число 47 китайських програм, які були заборонені в Індії 27 липня в додаток до 59 ключовим китайським додатків, забороненим місяцем раніше». «Список цих додатків до цих пір не був оприлюднений, було відомо тільки, що в нього входить додаток TikTok», — відзначили джерела.

Вказівка ​​про заборону Baidu Search і Weibo отримали індійські постачальники електронних послуг, ці китайські додатки запропоновано прибрати в Індії з пошукових систем Google і Apple.

Як зазначає The Times of India, індійський уряд заборонило китайські додатки за діяльність, «що завдає шкоди суверенітету, територіальної цілісності, безпеки і громадському порядку в Індії».

Weibo, запущений в 2009 році корпорацією Sina має 500 млн зареєстрованих користувачів по всьому світу. Одним з них до останнього часу був індійський прем’єр-міністр Нарендра Моді. У 2015 році перед візитом до Пекіна він відкрив в Weibo свій обліковий запис. Глава уряду Індії закрив її після загострення індійсько-китайських відносин в травні поточного року.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...