Визначено найбезпечніші країни на випадок апокаліпсису

Вчені перерахували два десятка країн, в яких найбезпечніше буде знаходитися в разі апокаліпсису, викликаного світовою епідемією.

Відповідна інформація викладена в матеріалі Science Alert. Так, в числі лідерів списку виявилися Австралія, Нова Зеландія і Ісландія. Відзначається, що саме вони мають більшість рис ефективного притулку на випадок глобальної катастрофи. Не менш придатними для виживання державами, на думку фахівців, виявилися Японія, Барбадос, Куба, а також Фіджі і Ямайка.

«Не дивно, що це країни з високим ВВП, які самодостатні у виробництві продуктів харчування та / або енергії і знаходяться в деякій віддаленості», — зазначено в матеріалі. Крім того, стверджується, що частіше за все мова йде про острівні держави.

Фахівці підкреслюють, що деякі країни здатні поліпшити свою позицію, якщо зможуть підвищити незалежність своїх ресурсів, в той час як інші держави ризикують «застрягти» через свою політичну нестабільність або схильності екологічних проблем.

В ході дослідження враховувалися характеристики населення, розташування країн, наявність природних ресурсів, а також політичні та соціальні особливості.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...