Виробника смарт-дзеркал Mirror купили за півмільярда доларів

Зростання інтересу людей до тренувань на дому і неможливість відвідувати фітнес-клуби на тлі пандемії привели до успіху ще один технологічний стартап.

Канадський виробник одягу для фітнесу Lululemon оголосив про намір купити виробника смарт-дзеркал Mirror за 500 мільйонів доларів.

Як повідомляє TechCrunch, угода може бути завершена до кінця другого фіскального кварталу 2020 року. За словами глави канадського рітейлери Келвіна Макдональда, угода допоможе Lululemon «розширити цифрові і інтерактивні можливості».

Стартап Mirror був заснований в 2016-му році, а в 2018-му почав продавати за тисячу чотириста дев’яносто п’ять доларів виглядає як дзеркало смарт-дисплей з вбудованою камерою, аудіосистемою і мікрофоном. Тоді The New York Times охрестила його «самим нарцисичним обладнанням для тренувань в історії». За окрему плату компанія пропонує користувачам групові відеоуроки та індивідуальні тренування в реальному часі.

Близько року тому Mirror привернула інвестиції виходячи із загальної оцінки компанії в 300 млн доларів. Після покупки стартап залишиться окремою компанією і збереже керівника — засновника і гендиректора Брін Джіннетт Патнем.

Mirror намагається заробити на тому ж ринку, що і виробник велотренажерів з екранами Peloton. Бізнес-модель аналогічна: купивши дороге устаткування, користувач і надалі продовжує приносити гроші компанії, оплачуючи доступ до відео для тренувань. Peloton провела IPO у вересні 2019 го. З березня 2020 го котирування акцій компанії виросли майже втричі, а ринкова капіталізація досягла 16,2 млрд доларів.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...