Від спеки до 2100 року постраждає більше мільярда людей

З урахуванням поточних викидів, смертельно небезпечна спека щорічно буде зачіпати території, на яких зараз проживає близько 1,2 мільярда людей.

До таких висновків прийшли вчені з США. За їх словами, при підвищенні глобальної температури на 1,5 градуси щодо доіндустріальної епохи, екстремальна спека наздожене райони, на який зараз проживає 500 мільйонів людей. Якщо показник збільшиться на два градуси — постраждають 800 мільйонів, пише Phys.org.

Зараз планета нагріта приблизно на 1,2 градуса вище рівня кінця 19 століття. Дослідники відзначають, якщо так піде і далі, до 2100 року планета нагріється на три градуси Цельсія, що поставить під удар понад мільярд людей.

Цієї зими в Антарктиці вже зафіксували найвищу температуру за всю історію спостережень — вище +20 градусів. Це при середніх зимових значеннях в -60.

Раніше вчені оголосили, що через глобальне потепління через 50 років ми ризикуємо втратити близько однієї третини тварин і рослин Землі. Це можна запобігти, якщо дотримуватися Паризької угоди по клімату.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...