Від немовляти з двома головами, народженого в Узбекистані, відмовилися батьки

У Самаркандській області Узбекистану народилася дівчинка з двома головами.

Про це повідомив місцевим ЗМІ лікар Дилшод Рахмонов. Як заявив лікар, «використовуючи медичний мову, це сіамські близнюки», проте не згадав відомий термін, використовуваний для такого феномена — парапаги.

У своїй розмові з місцевим ЗМІ — STV він згадав одну дитину, хоча в медицині прийнято вважати, що двоголовими можуть бути тільки сіамські близнюки, таким чином варто говорити про двох дітей. Пізніше, в розмові зі ЗМІ, мова йшла вже про двох дітей.

За словами лікаря Самаркандського обласного дитячого багатопрофільного медичного центру Фаровона Самиєва, зараз близнюки проходять лікування у відділенні інтенсивної терапії для новонароджених.

«27 червня дівчинки народилися в результаті кесаревого розтину, їх вага становить 4600 г, зріст — 48 см. На даний момент у новонароджених задишка і серцева недостатність, поки вони дихають зволоженим підігрітим киснем. Стан оцінюється як критичний», — пише Sputnik Узбекистан з посиланням на місцеві ЗМІ.

ЗМІ ж повідомляє, що у новонародженого немовляти (немовлят) дві голови і тільки одне тіло, в тому числі один статевий орган.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...