Ветеран три роки пролежав мертвим у своїй квартирі

Ветеран американських Військово-морських сил пролежав мертвим у власній квартирі три роки. Про це повідомляє BuzzFeed.

Останки Рональда Уейна Уайта виявили 10 листопада на кухні в його апартаментах в передмісті Далласа. Знайшли тіло місцеві сантехніки: вони перевіряли приміщення, в яких вода довгий час не використовувалася. Вважається, що чоловік помер в кінці жовтня — початку листопада 2016 року з природних причин: приблизно в той період він перестав відповідати на дзвінки рідних. На момент смерті йому був 51 рік.

За словами матері Уайта, вона намагалася оголосити його зниклим. Однак чоловік давно був дорослим і багато подорожував, а тому поліцейські не порушили справу. Тепер жінка вимагає відповідей: «Як так вийшло, що мій син помер в цій квартирі, і ніхто нічого не знає?»

У поліції зазначили, що Уайта ніхто не виявив за три роки за неймовірним збігом обставин. Так, квартира перебувала в самій віддаленій частині житлового комплексу, на останньому, третьому поверсі, а всі вікна були щільно зачинені. Чоловік не встиг налагодити відносини з сусідами, оскільки переїхав в квартиру всього за кілька тижнів до смерті. Він також ніде не вказував нову адресу, його не знали і члени сім’ї. Крім того, він був на пенсії, а тому жоден роботодавець не заявляв про зникнення співробітника. До того ж орендна плата за приміщення вносилася автоматично.

Водночас кілька років тому сусіди, що проживають під квартирою Уайта, скаржилися на рідину, що капає зі стелі. Поки техніки шукали причину, течія припинилася. А оскільки двері в апартаментах ніхто не відкрив, то вони не стали далі займатися цим питанням.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...