Вчені виявили новий вид пращура сучасної людини

У журналі Nature була опублікована стаття, в якій розповідається про нове відкриття Мадлен Беме з Тюбінгенського університету. Разом з колегами з Німеччини, Болгарії та США вона змогла виявити на території Баварії останки давньої мавпи, що жила на Землі близько 11,6 млн років тому і яку назвали Danuvius guggenmosi.

На даний момент було вивчено як мінімум чотири особини даного виду: один самець, дві самки і один дитинча. При цьому у всіх представників виду збереглися лише фрагменти скелета, найповніший з яких належав самцеві. В результаті дослідження, вчені прийшли до висновку, що зріст примата становив близько одного метра, при цьому вага самок знаходилася на рівні 18 кг, а вага самців близько 31 кг.

«Danuvius guggenmosi поєднує в собі двоногість людей, в якій домінують задні кінцівки, з лазінням на передніх кінцівках, типовим для сучасних мавп. Отримані результати показують, що людський біпедалізм бере свій початок ще як мінімум 11,6 мільйона років тому», — пояснив Девід Бігун з Університету Торонто.

Фото: Ferra.ru

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Load...