В Україні з’явився мобільний додаток екстреного виклику допомоги

В Україні почав працювати мобільний додаток екстреного виклику допомоги DocRadar, розроблений фахівцями Міністерства охорони здоров’я. Нині викликати лікаря можна одним кліком смартфона.

Про це повідомив у Facebook хірург, директор «Українського медичного центру з безпеки дорожнього руху та інформаційних технологій МОЗ України» Максим Циганок. Завдяки додатку клієнт може викликати медичного спеціаліста за місцем свого знаходження.

«Тобто, до приїзду швидкої. До того, як людина потрапить до лікаря. Нещасний випадок може відбутись від вас десь в 100, 200, 300 метрах, десь за поворотом, де ви не бачите», — пише лікар.

Викликати парамедика можна завдяки системі екстреного виклику. Це додаток для смартфона DocRadar – розробка українських ІТ-фахівців спільно з МОЗ. Якщо вам або комусь з перехожих стало зле, а ви навіть не знаєте, де перебуваєте і яка адреса, достатньо натиснути лише одну кнопку «Екстрений виклик» і система сама з’ясує ваше місцеперебування і спеціаліст зможе відшукати вас. Коли ви натиснули екстрений виклик, вона шукає автоматично в радіусі кілометра найближчого рятівника або людину, яка може надати вам допомогу. Якщо не знаходить в радіусі кілометра, знаходить в радіусі трьох кілометрів. Коли найближчий рятівник прийме виклик, система автоматично прокладе маршрут до постраждалого.

У DocRadar є можливіть викликати не лише рятівника, але і лікаря будь-якої спеціалізації. Розробники обіцяють долучити до системи рятувальників ДСНС і поліцейських.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Load...
Загрузка...