В Уганді мусульманський священик випадково одружився на чоловікові

Імам Мухаммад Мутумба з Уганди одружився на дівчині на ім’я Шабулла Набукіра, яка виявилася переодягненим чоловіком аферистом.

Підробка розкрилася після того, як представлявся «наречена» була спіймана на крадіжці. Про це пише New Vision.

Ісламський священик познайомився з Тумушамбе в мечеті в кінці минулого року. Йому сподобалася дівчина, образ якої реалістично втілив аферист і він запропонував Шабулле Набукірі руку і серце. Перед одруженням імам, дотримуючись традиції, відправився в село до родичів Набукіри і подарував два мішки цукру, дві кози, одяг і Коран.

Потім пара справила весілля за мусульманськими звичаями. Однак після весілля дружина категорично відмовляла йому в інтимному зв’язку. Тумушамбе професійно приховував, що він чоловік. Для цього аферист використовував косметику, накладні груди і казав жіночим голосом.

В одну з ночей Тумушамбе переліз через сусідський паркан і вкрав телевізор і 300 тисяч угандійських шилінгів (81 долар).

Злочинця заарештували. У тюремній камері з’ясувалося, хто він насправді. Поліцейські домоглися від нього зізнання, до того ж заарештували спільницю Тумушабе — сільську «родичку», яка отримувала викуп за «наречену».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...