В США дев’ятирічна дівчина врятувала від смерті дитину

В готелі американського міста Лівонія, штат Мічиган, дівчинка викликала підмогу потопаючій в басейні дитині і врятувала її від смерті. Запис з камери відеоспостереження опублікувала поліція в офіційній групі в Facebook.

Інцидент стався 24 січня. На кадрах видно, як дворічну дитину заходить в басейн і починає тонути. Решта постояльців готелю не помічали хлопчика і продовжували купатися. Згідно із записом з камер відеоспостереження, дитина пролежала на дні басейну більше трьох хвилин, поки на нього не звернула увагу дев’ятирічна дівчинка. Вона покликала хрещену матір хлопчика, яка тут же стрибнула в воду і підняла його на поверхню.

Очевидці зателефонували в службу швидкої допомоги. За щасливим збігом обставин, в готелі знайшлися дві медсестри, у яких в той день був вихідний. Вони кілька разів провели дитині серцево-легеневу реанімацію і повернули його до життя. Потім потерпілого відвезли в місцеву лікарню, де йому надали необхідну допомогу. Після того, як він пройшов лікування, його відправили додому.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...