В Іспанії суд оштрафував чоловіка за спробу поцілувати журналістку під час ефіру

Іспанський суд оштрафував на 2500 євро чоловіка, який спробував поцілувати журналістку під час репортажу про погоду на Канарських островах, що виходив в прямому ефірі.

Інцидент стався 22 лютого, а вирок був винесений надзвичайно швидко — всього за три дні.

За словами постраждалої Ракель Гільяно, те, що відбулося, шокувало її. Він несподівано поцілував її в щоку, а його друг знімав це на камеру мобільного телефону. Все це побачили і глядачі також. Однак в ефір не потрапило продовження історії.

Коли журналістка пригрозила викликати поліцію, чоловік спробував втекти, але упустив свій гаманець з документами (посвідчення особи в Іспанії виготовляється у вигляді пластикової картки, яка зручно розташовується в одному з відділень портмоне), потім повернувся за ним, але його встигла підібрати потерпіла. Відібрати гаманець у молодої людини не вдалося.

В результаті поліція затримала чоловіка, за поцілунок суд оштрафував, а також заборонив протягом 16 місяців наближатися на відстань менше 300 метрів до журналістки.

Коли ця історія потрапила в соцмережі, багато хто висловив своє співчуття Гільяно. Історія далеко не перша, коли жінки-журналісти стикаються з домаганнями прямо під час роботи. Найчастіше це відбувається під час спортивних заходів або при підготовці репортажів про погоду.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Load...