В Індії серійний вбивця визнав причетність до понад 50 вбивств

Індійський серійний вбивця, який визнав свою причетність до вбивства понад 50 водіїв таксі, тіла яких були скинуті в канал з крокодилами, був спійманий поліцією після того, як він втік після короткотрового звільнення.

У період з 2002 по 2004 рік Девендер Шарма був засуджений за вбивство семи водіїв таксі і засуджений до довічного ув’язнення в Джайпурі, місті на півночі штату Раджастан.

Провівши 16 років у в’язниці, 62-річному хлопцеві було надано коротке дострокове звільнення в січні. Але коли його 20 днів назовні минуло, Шарма не повернувся до в’язниці, повідомляє індійська поліція.

У середу — приблизно через півроку після того, як він зник безвісти — індійська поліція заарештувала Шарма в столиці країни Делі, де він жив із вдовою, з якою одружився, оскільки не повернувся з умовно-дострокового звільнення.

На запитання Шарма зізнався, що порушив умови умовно-дострокового звільнення і не планував повертатися до в’язниці, йдеться у прес-релізі поліції Делі.

За даними поліції Делі, Шарма також детально розповів про своє кримінальне минуле. Шарма закінчила ступінь традиційної індійської медицини і 11 років керувала клінікою в лікарні в Раджастані, починаючи з 1984 року, повідомляє поліція.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Loading...