В Європарламенті підняли питання про заходи проти Facebook через цензуру

Європарламентарі (ЕП) від Італії Франческа Донато, Марко Кампоменозі і Стефанія Дзамбеллі торкнулися питання в частині застосування заходів щодо соціальної мережі Facebook у зв’язку з обмеженням платформою прав громадян на свободу вираження поглядів.

Про це повідомляється в запиті, направленому депутатами на адресу Єврокомісії.

«Все частіше і частіше Facebook обмежує свободу вираження поглядів громадян, піддаючи їх публікації цензурі і посилаючись при цьому на передбачувані і розпливчасті порушення «норм спільноти», — йдеться в тексті запиту, наданому ЗМІ.

Додатковою причиною стурбованості європарламентарів стало перешкоду соціальної мережі розповсюдження «науково вірною і об’єктивної інформації» про лікування COVID-19, «суперечить економічним інтересам його (Facebook. — ред.) Основних інституційних акціонерів, які також мають частки в фармацевтичних компаніях, які виробляють вакцини».

Відповідну картину члени Європарламенту охарактеризували як «кричущий» конфлікт інтересів, який не дає можливості повного надання інформації користувачам, в результаті чого законодавці звернулися до Єврокомісії з питанням про те, які заходи варто прийняти щодо соцмережі.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...