В Англії заради політкоректності відмовляться від вивчення творів Шекспіра

В університеті Східної Англії відмовляться від творів знаменитого драматурга Вільяма Шекспіра.

Тепер там будуть розповідати студентам, що англійська — мова колонізаторів.

Програма школи (кафедри) літератури, драматургії та творчого письма при цьому університеті буде скоригована на прохання студентів. Про це повідомляє Daily Mail.

Раніше студенти звинуватили університетську програму, в якій був Шекспір, в домінуванні «білих чоловіків-авторів» і зосередженні на «досвіді привілейованих білих чоловіків».

Також вони звинуватили університет в «підтримці виняткових, які стирають, патріархальних, гетеронормативності стандартів переваги білих».

Після цього керівництво університету вирішило відмовитися від модуля, в який входять твори Шекспіра і «Залишок дня» Ісігуро. Замість цього учням розкажуть про англійську як про мову колонізаторів, повідомляє видання з посиланням на відповідні документи.

Критики вже назвали таке рішення спірних і антиакадемічним. Професор соціології Кентського університету Френк Фюреді вважає, що подібні заходи не мають ніякого відношення до англійської літератури. За його словами, це потрібно лише для того, щоб студенти могли зробити політичну заяву про своє моральну перевагу.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...