Усик і Ломаченко знялися у фільмі про дружбу з росіянами

У документальному фільмі, створеному РПЦ і Московським патріархатом в Україні, знялися українські боксери Олександр Усик і Василь Ломаченко.

Спортсмени розповідають про свою дружбу з росіянами і заявляють, що українці і росіяни — «єдиний народ».

Фільм «Здрастуй, брат! Христос воскрес» створили спільними зусиллями російський монастир РПЦ «Корсунська Князь-Володимирська чоловіча пустель» і українська Києво-Печерська лавра, яка належить УПЦ Московського патріархату. Про це повідомляє 24 канал.

У фільмі взяли участь українські боксери Олександр Усик і Василь Ломаченко, а також російські спортсмени — боксер Олександр Трубніков і боєць рукопашного стилю Олексій Назаров. Фігурують в стрічці і різні священнослужителі, зокрема — митрополит УПЦ Московського патріархату Онуфрій.

В описі до відео, опублікованого в ютубі, йдеться:

«Фільм розповідає про віру, дружбу, братів у Христі відомих українських боксерів чемпіонів світу Василя Ломаченко, Олександра Усика і російських спортсменів. У нелегкі часи для канонічної православної церкви України бійці залишаються відданими Богові, вірі, вітчизні!»

Дійсно, у фільмі Ломаченко розповідає, що у нього було і є не тільки багато суперників, а й друзів і родичів в Росії: «Я просто не можу перестати з ними спілкуватися, тому що мені сказали, що це країна, яка воює з нашою країною . Це, чесно кажучи, не вкладається в моїй голові».

«По суті, ми є один народ. Для мене з дитинства не було поняття «Росія», «Україна», «Білорусь». Для мене не було поняття, що це інші люди, або інша країна, що є якась грань. Я весь час думав, що ми єдиний народ»,
— переконаний Василь Ломаченко.

«Ми — православні християни і всі живемо на одній землі. А сьогодні нам намагаються підмінити все принципи і віру», — додає український спортсмен.

Олександр Усик у фільмі також висловлюється з цього приводу і каже, що не припинить дружити з кимось із Росії, тому що хтось «ділить портфелі».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...