Українську шкільну команду з баскетболу назвали на честь злочинця проти людства

На змаганнях з вуличного баскетболу, приурочених до святкування Дня міста, в українському Новомиргороді брала участь команда дитяча команда під назвою «Гітлерівці».

Про це в соцмережах розповів екс-заступник голови Держсільгоспінспекції України Ігор Немировський.

Він уточнив, що коли вперше почув назву команди, то подумав, що не дочув, і вирішив уточнити його у дітей із сусідньої команди. Вони підтвердили, що команда їх суперників називається «Гітлерівці».

«Невже організаторів змагань при прийомі заявки, зачитування команд нічого не збентежило? Представники місцевої влади будуть в разі перемоги вручати нагороди команді з назвою «Гітлерівці»? Страшно, що це нікого не бентежить», — заявив Немировський.

Через кілька днів голова Новомиргорода Ігор Забажан прокоментував цю ситуацію. За його словами, організатори турніру оперативно відреагували на факт порушення законодавства: на змагання викликали поліцію, а зі школярами провели роз’яснювальну роботу. Виступати на турнірі команда продовжила під іншою назвою.

«Старшокласники захоплюються комп’ютерними іграми, в яких присутня нацистська символіка. Вони не побачили нічого непристойного в назві «Гітлерівці», а хотіли «справити враження», — написав Забажан на своїй сторінці в Facebook.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...