Українського репера Енді Картрайта виявили мертвим в Санкт-Петербурзі

Розчленований труп українського репера Енді Картрайта виявили в Санкт-Петербурзі. За інформацією ЗМІ, зірка «ВЕРСУС» помер від передозування, після чого його дружина, що не хотіла «безславної смерті» артиста, розчленувала його тіло, щоб він «просто зник».


У Санкт-Петербурзі знайшли розчленований труп українського репера Енді Картрайта, повідомляє «Фонтанка». Останки музиканта пролежали кілька днів в квартирі на Невському проспекті.

Джерело стверджує, що 29 липня про все це поліції розповіла адвокат дружини загиблого, яка передала слова 36-річної жінки. За її версією, Енді Картрайт помер від передозування чотири дні тому — і вона розчленувала його тіло, щоб заховати. Дружина музиканта також уточнила, що не бажала для чоловіка безславної смерті і вирішила, що краще він «просто зникне».

Крім того, ЗМІ повідомили, що в квартирі були виявлені п’ять пакетів з частинами тіла, які лежали в холодильнику. Дружина репера в даний момент затримано, з місця трагедії було вилучено ніж, молоток, ножівка, таз і обробна дошка.

Джерело в правоохоронних органах підтвердило інформацію про подію: «У поліцію зателефонувала 52-річна адвокат, знайома Марини (дружина музиканта). Вона пояснила, що та їй розповіла про смерть чоловіка і про те, як вона вирішила позбутися тіла».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Loading...