Українська легкоатлетка покаялася за фото з росіянкою і назвала РФ ворогом

Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх покаялася перед співвітчизниками за спільне фото в обнімку з російської стрибункою Марією Ласіцкене.

Відзначимо, ще напередодні вранці, прилетівши до Києва з Токіо, вона заявляла, що цькування в соцмережах тільки «зробила її сильніше», і подякувала всім, хто встав на її захист.

Як повідомляв «Новий День», Магучіх числиться військовослужбовцем української армії у званні лейтенанта. Після церемонії нагородження в Токіо вона зробила кілька спільних фото з золотою медалісткою Ласіцкене — капітаном Збройних сил РФ. Ярославу тут же викликали «для роз’яснень» в Міноборони України.

Після жорсткої розмови з українським командуванням і, по всій видимості, з адміністрацією президента України — легкоатлетка вже до вечора, як то кажуть, зламалася.

«Я представляю Україну на міжнародному рівні з 2017 року. Пишаюся тим, що піднімаю прапор і співаю гімн.

Дорогі співвітчизники, знаю, що моя фотографія з російською спортсменкою викликала великий резонанс. Хочу пояснити, що сталося.

Виступати на Олімпіаді — мрія і сенс всього життя кожного спортсмена! Словами не передати емоцій в той момент, коли збулася моя МРІЯ! Не тільки висота, але і олімпійська медаль!

Я була рада перемозі. У такі моменти хочеться обійняти весь світ.

Хочу запевнити всіх: маю честь належати до рядів збройних сил України, що захищають країну в російсько-українській війні. Шануємо наших воїнів, які дають нам можливість працювати, тренуватися, жити мирним життям!

Я вірна Україні. Я розумію, що сталося. Хочу закликати всіх бути обережними, тому що ворог готовий на все. Для мене це досвід, який робить мене сильнішим.

Попереду нові старти, наші нові перемоги. Я готова до них. Дякую за підтримку!», — написала Магучіх у себе в Фейсбуці.

Пост Ярослави викликав шквал розчарованих коментарів. На захист Магучіх виступали сотні тисяч її прихильників і передплатників, а також відомий блогери, політики, журналісти.

Користувачі інтернету зробили висновок, що покаянний текст для неї написав «якийсь дядько» в Міноборони України.

«Ярослава, не очікували ми від тебе такого. Стільки людей тебе захищали!», — написала прихильниця.

«Не потрібно виправдовуватися. Для упоротих своєю не станете, а підтримку адекватних втратите … », — висловив думку один з розчарованих передплатників.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...