Українська компанія випустить надпотужний мінівен-всюдихід

Українська компанія Pulsar Expo, що базується в Чехії, анонсувала випуск потужного позашляхового автобуса, який отримає назву Torsus Terrastorm.

У розробці повнопривідної спецтехніки Torsus також бере участь словацька студія Werkemotion.

Torsus Terrastorm отримає шасі від фургона Volkswagen Crafter / MAN TGE з повним приводом 4Motion і повністю оригінальний кузов. Буде доступно кілька конфігурацій однооб’ємника; самий місткий мікроавтобус зможе перевозити до 21 пасажирів.

За задумом творців, Terrastorm знадобиться для транспортування людей і вантажу у важкодоступні території, зможе служити в швидкої або в протипожежній службі, а також впорається з роллю автобудинку.

Технічні подробиці про мінівен поки тримаються в секреті. Відомо лише, що його двигун відповідає актуальному екологічному стандарту Євро-6, обов’язковому для продажу на деяких ринках Європи.

«Ми створили Torsus, щоб перевернути традиційні уявлення про комерційному транспорті, і Terrastorm допоможе нам наблизитися до цієї мети», — сказав глава проекту Вахтанг Джукашвілі.

Прем’єра Torsus Terrastorm відбудеться до кінця липня, а в продаж надпотужний мінівен-всюдихід надійде до кінця вересня цього року.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...