Українська греко-католицька церква готова віддати храми і монастирі під лікарні

Українська греко-католицька церква готова віддати храми і монастирі під лікарні.

Глава української греко-католицької церкви заявив, що в разі погіршення ситуації з коронавірусів, готовий передати всі храми і монастирі для переобладнання їх в госпіталі, а священнослужителі допомагатимуть лікарям, нехай тільки говорять, що треба робити.

Про це заявив глава УГКЦ Святослав під час літургії в Патріаршому соборі Воскресіння Христового, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«Якщо буде потрібно, все церковне простір стане госпіталями, де ми разом з вами будемо рятувати людські життя», — зазначив глава УГКЦ Святослав.

Він нагадав, що за часів Майдану греко-католицькі храми, монастирі відкрилися, стали лікарнями та підпільними госпіталями.

Глава УГКЦ також звернувся до заможних людей, великому, малому і середньому бізнесу із закликом вкласти гроші в порятунок і захист людей від епідемії.

«Я закликаю вас вкласти ваші гроші в кращу інвестицію — порятунок і захист людського життя. Якщо ви сьогодні відчуєте соціальну відповідальність бізнесу, будьте впевнені, свої відсотки ви отримаєте», — підкреслив він.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...