Українці почали на карантині гуляти з дітьми по дахах багатоповерхівок

Жителі українських міст почали гуляти з дітьми по дахах багатоповерхівок, щоб не порушувати карантинні заходи, посилені для протидії поширенню коронавірусної інфекції.

Про це повідомляє столичне видання «Дарницькі вести» на своїй сторінці в Facebook. У житловому масиві Позняки в Києві городяни сфотографували чоловіка, який вийшов на дах з дитиною, щоб дати йому подихати свіжим повітрям. Так киянин спробував обійти заборону на прогулянки в парках і скверах.

«У соцмережах користувачі погоджуються, що правила сім’я в будь-якому разі не порушує, а заборона на відвідування парків, лісопарків та зелених зон логічно змусила звернути увагу на інші відкриті простори», — зазначили журналісти.

Подібні випадки спостерігаються і в інших містах України. Так, жителі Харкова сфотографували чоловіка, який забрався на дах багатоповерхового панельного будинку з коляскою. Інші мешканці виносять на дах своїх домашніх улюбленців а прогулянку.

З 6 квітня на Україні посилили карантин, який був продовжений до 24 квітня. В країні обмежено пересування людей по часу перебування на вулиці, заборонені масові заходи. Українці зобов’язані перебувати в громадських місцях в засобах індивідуального захисту. За відсутність масок громадян можуть притягнути до адміністративної відповідальності.

Поделитесь в соц сетях!

Теги:

Загрузка...
Loading...