Українці більше цікавляться IPhone, аніж Xiaomi і Samsung

Аналітичний департамент сервісу OLX опублікував статистику популярності смартфонів на майданчику — українці більше цікавляться IPhone, аніж  Xiaomi і Samsung в першій половині 2019 року.

Статистика платформи OLX показала, що за останнє півріччя було закрито 3,5 млн оголошень про продаж айфонів, повідомляють Новини Ю. Традиційно, серед всіх мобільних телефонів українців найбільше цікавить iPhone. На нього припало 60% активності користувачів, а на оголошення з продажу смартфонів Apple відгукнулися 437 млн ​​разів.

У п’ятірку популярних брендів увійшли три компанії з Піднебесної — Xiaomi, Meizu і Huawei, а запитів по Samsung було складено 76 млн разів, тому цей бренд зайняв 3 місце. При цьому, в статистиці бренд займає всього 10% від загальної кількості реакцій на платформі. В результаті мобільні пристрої Apple виявилися в 6 разів популярнішим Samsung.

В цілому, користувачі Apple незмінно цікавляться iOS продукцією, їх топ-10 запитів складається тільки з iPhone, без iPad або iPod. А ось вибір власників Android більш різноманітний. У десятці за кількістю запитів крім моделей Apple також присутні Samsung, Xiaomi, Huawei і окремо Redmi Note 7.

Найменшою популярністю користувалися кнопкові телефони Voxtel. Потенційні покупці зазначених пристроїв подзвонили або написали по оголошенню всього 3 тис. Разів. Стільки ж користувачі цікавилися брендом Helio.

Фото pixabay.com

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Load...