Учасниці скандальної фотосесії в Дубаї розповіли про арабську в’язницю

Депортована з Дубая українка, заарештована там за зйомки в оголеному вигляді, заявила, що після арешту в ОАЕ у всіх дівчат відбирали мобільні телефони і погрожували вбивством.


Дівчата не є «ескортницями», заявила співрозмовниця ТСН. Вона повідомила, що за вісім днів арешту їм не дозволяли телефонувати батькам, щоб повідомити, що вони живі, а деяким із заарештованих дівчат після арешту знадобилася медична допомога.

Українка додала, що в день зйомки фотографії їх «заманив поліцейський» Ахмед.

«У нас відібрали абсолютно все, шмонали, завели спочатку в кімнату, де один матрац, а нас 12 дівчаток. Не годували цілий день, а вночі принесли несмачний рис з жахливою підливою як з гівна, але це виявилося одне з кращих страв після хліба, який дають в чотири ранку. Потім посадили в камеру, куди садять людей, які бунтують», — продовжила вона.

За її словами, у дівчат від стресу у в’язниці почалися «жіночі дні», і їм пощастило, що одна із затриманих поділилася всім необхідним при таких випадках.

«Навіть туалетного паперу не було. Далі дизентерія, ми по два дні спали на матрацах. Нас погрожували вбити укладені з інших камер, і ми молилися Богу, щоб нас не перевели в основну камеру, там бійки кожен день, і всі поліцейські це бачили», — поділилася спогадами співрозмовниця.

Раніше повідомлялося, що затриманого за зйомку голих дівчат в Дубаї росіянина вирішили депортувати. При цьому його брат Володимир Концов розповів, що російський програміст Олексій Кінців, затриманий в Дубаї за підозрою в організації фотосесії з голими дівчатами, повернеться на батьківщину самостійно.

Раніше в соцмережах опублікували відеоролик, де оголені дівчата позують фотографу на балконі одного з висотних будівель в курортному районі Дубая Dubai Marina. При цьому російське генконсульство повідомляло, що, за попередніми даними, в Дубаї за зйомку в оголеному вигляді затримані 40 осіб, серед яких вісім росіянок. Пізніше цю інформацію спростували. Єдиним громадянином Росії, який проходить по справі, виявився організатор фотосесії.

У той же час український МЗС повідомив, що в числі дівчат, затриманих за зйомку оголеними в Дубаї, 11 виявилися громадянками України. Пізніше стало відомо, що 11 дівчат депортували на батьківщину.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...