У Британії заарештували пастора за твердження, що шлюб — це союз між чоловіком і жінкою

Християнський пастор в Великобританії був арештований поліцією після того, як один з представників громадськості поскаржився на нього за «гомофобний» коментар про те, що шлюб укладається між чоловіком і жінкою.


Інцидент стався біля станції Аксбрідж на заході Лондона. На відео видно, як літній пастор стикається з поліцією, на нього надягають наручники і відводять.

«Я не робив ніяких гомофобних коментарів, я просто визначав шлюб як відносини між чоловіком і жінкою. Я говорив тільки те, що сказано в Біблії — я не хотів нікого образити , — сказав Джон Шервуд, який був пастором 35 років.

«Я робив те, що наказує моя робота, а саме проповідував Євангеліє як на відкритому повітрі, так і в будівлі церкви», — додав він.

Шервуд був заарештований відповідно до Закону про суспільний лад за використання «образливих або образливих слів», які завдають «шкоду» іншій людині після того, як один з членів суспільства доніс на нього.

Хоча пастор був звільнений без пред’явлення обвинувачення після того, як провів ніч у в’язниці, він все ще перебуває під слідством Королівської прокуратури і звинувачення може бути висунуто йому пізніше.

«Коли до мене підійшла поліція, я пояснив, що користуюся своєю релігійною свободою і своїм власним сумлінням», — додав він. «Мене насильно стягнули зі сходинок і пошкодили зап’ястя і лікоть. Я дійсно вважаю, що зі мною поводилися ганебно. Цього ніколи не повинно було статися».

Великобританія сумно відома своїми законами про злочини на ґрунті ненависті, згідно з якими влада буде розслідувати передбачувані «інциденти на ґрунті ненависті», якщо «жертва» просто вважає себе жертвою.

У 2019 британська поліція розслідувала потенційний «злочин на ґрунті ненависті», коли трансгендерній жінці відмовили в порно-ролі через те, що у неї все ще є пеніс.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...