У Великобританії пенсіонер розібрав гараж і знайшов старовинний скарб

Пенсіонер з англійського міста Тонтон, графство Сомерсет, розібрав гараж і знайшов старовинний амулет у формі собаки, який оцінюють в два-три мільйони фунтів стерлінгів. Про це повідомляє Daily Mail.

66-річний Альфред Коррея (Alfred Correya) виявив мініатюрну нефритову прикрасу в комоді. Британець розповів, що його батько був індійським торговцем дорогоцінними каменями, який в 1960-х роках емігрував до Великобританії. У 2002 році він помер, а цінний амулет залишився припадати пилом в гаражі сина.

Пенсіонер натрапив на коштовність випадково, коли наводив порядок в гаражі. За його словами, він не знав, що амулет може коштувати до трьох мільйонів фунтів стерлінгів. Експерти вважають, що прикрасі близько чотирьох-п’яти тисяч років. «Мій батько скуповував всілякі коштовності, але саме цю собачку він вважав звичайною дрібничкою. Судячи з усього, він злегка помилився», — зазначив Коррея.

Він провів власне розслідування і з’ясував, що амулет був похований разом з його власником. За версією Коррея, розкрадачі могил викопали коштовність, після чого продали крадене його батькові.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...