У Великобританії батьки відправили свого сина до в’язниці

Батьки 18-річного старшокласника з Великобританії Джека Еванса (Jack Evans) відправили його до поліцейської дільниці після того, як дізналися про те, що він згвалтував дівчину.

Про це пише Daily Mail.

Джонатан Еванс (Jonathan Evans) і Сара Морріс (Sarah Morris) побачили особисту переписку, де Джек просив вибачення у жертви після скоєного ним зґвалтування. Вони вирішили, що юнак повинен понести відповідальність за свій вчинок, і змусили його розповісти про те, що трапилося в поліції.

«Це було важко для всіх нас, ми чимало сперечалися. Я сказав йому, що краще за все — показати, що він робить все можливе, щоб виправити те, що сталося. Для нього це було шоком. Сподіваюся, що знаходження у в’язниці дасть час подумати», — розповів батько Джека.

У поліції опитали дівчину, що піддалася насильству. Вона розповіла, що була незайманою до того, що сталося, і просила знайомого зупинитися, але він продовжив сексуальні дії.

В результаті Джек Еванс був поміщений у в’язницю на два роки і отримав наказ зареєструватися в якості сексуального злочинця.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...