У TikTok з’явився можливий покупець

Інвестиційна компанія Centricus і займається створенням додатків фірма Triller подали запит на купівлю частини соцмережі TikTok. Про це повідомило агентство Bloomberg.

Джерела видання заявили, що звернення прийшло в китайську компанію ByteDance. Саме їй належить TikTok.

Агентство відзначило, що Centricus хоче купити дочірні офіси TikTok не тільки в США, але також в Австралії, Індії та Нової Зеландії. Можлива сума угоди — 20 мільярдів доларів. Bloomberg написав, що ByteDance можуть прийняти рішення про продаж вже протягом найближчих днів.

У Centricus вже підтвердили свою зацікавленість в покупці. Представники TikTok відзначили, що вважають запит несерйозним. Раніше ходили чутки про те, що компанії Twitter і Netflix задумалися про можливу покупку соцмережі.

Американський лідер Дональд Трамп 31 липня заявив, що хоче заборонити TikTok в США. Пізніше він запропонував Microsoft або іншим американським компаніям купити соціальну мережу у ByteDance до 15 вересня. В іншому випадку соцмережа припинить працювати в Штатах.

Адміністрація президента США підозрює, що керівництво TikTok передає дані користувачів владі Китаю і займається пропагандою. Трамп 14 серпня підписав виконавчий указ, за ​​яким ByteDance повинна відмовитися від усіх пов’язаних з соцмережею активів на території Сполучених Штатів.

Американський підрозділ TikTok 24 серпня подало позов до адміністрації США. Представники компанії зажадали скасувати рішення про можливу заборону TikTok в країні.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Loading...