У Telegram з’являться прямі продажі товарів і послуг

Керівництво Telegram планує додати в месенджер прямі продажі товарів і послуг каналах і групах.

Раніше торгівля була доступна тільки через спеціальні боти, але курс на монетизацію змусив розробників зробити механізм зручніше для користувачів. Про це повідомив «Код Дурова». Видання виявило нову функцію в актуальних бета-версіях месенджера для Android і macOS. Опцію вже можна перевірити в тестовому магазині @TestStore.

Платити за покупки в Telegram можна буде за допомогою карт і сторонніх платіжних систем, в тому числі ЮMoney, Tranzzo, Stripe, Click, Payme, LiqPay та Ecompay. Дані карти можна буде зберегти і використовувати для наступних покупок в Telegram. Покупці також зможуть залишати чайові.

Онлайн-продажу через Telegram ведуться давно, але до цих пір в додатку не було для цього окремої опції. У 2020 році після офіційної розблокування в Росії продажу через месенджер виросли на 67% і досягли 1,6 млрд рублів при середньому чеку в 2043 рубля.

З ростом аудиторії Telegram аналітики очікують і активізацію продажів. Разом з тим зараз команда Павла Дурова працює над монетизацією месенджера і створенням власної рекламної платформи. У групах і каналах з’являться контекстна реклама, передплати і пожертвування, однак додавання цих опцій залишиться на розсуд адміністраторів. Щоб залучити гроші на розвиток, Telegram в березні 2021 року залучив $ 1 млрд шляхом розміщення довгострокових облігацій. Пізніше стало відомо про плани залучити додаткові інвестиції за рахунок первинного публічного розміщення акцій (IPO) на біржі.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...