У США заявили про інопланетну загрозу для ВПС країни

Одразу два авторитетних американських видання заявили про можливість інопланетної загрози для США. Причому журналісти привели ряд аргументів на користь своєї гіпотези.

Інопланетяни загрожують національній безпеці США: до такого висновку прийшла група уфологів, опублікувавши так звані «докази» своєї гіпотези. Причому відразу два авторитетних видання підтримали версію про «НЛО», зазначивши, що в небі над Сполученими Штатами відбуваються загадкові речі.

Йдеться про The New York Times і The Washington Post: обидва видання переконані, що небо над США «наповнене» таємничими об’єктами.

«Льотчики-винищувачі бачили в небі об’єкти, які годинами пересувалися з надзвуковою швидкістю, не мали» помітного сліду від двигуна «і не виділяли вихлопних газів. З літа 2014 по березень 2015 роки над східним узбережжям США такі зустрічі відбувалися щодня», — уточнює The New York Times.

Друге видання розмістило публікацію, в якому читачам повідомлялося про нібито невеликих кулястих об’єктах без крил, гвинта і двигуна. При цьому вони «вривалися» у закритий повітряний простір військових баз, переконує читачів американське ЗМІ.

Чутки про це отримали стрімке оголошення після інциденту в американському Розуеллі, коли в 1947-му там за офіційною версією нібито розбився метеозонд «Могул». До 1970-му світ наповнили чутки про «Зону 51» — військовій базі США в Неваді, де нібито зберігаються уламки інопланетних кораблів і останки їх пілотів. На базі дійсно відчували різну невидиму стелс-авіатехніку, і до сих пір про неї нічого офіційно невідомо. Виключно те, що підійти до неї не можна, оскільки вона ретельно охороняється.

Фото gettyimages

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , , ,

Загрузка...
Load...