У США зафіксували рекордну кількість працівників, що вживають канабіс

У США зафіксували рекордну кількість працівників, які вживають канабіс.

В рамках дослідження було проведено більше семи мільйонів аналізів, повідомляє The Insider з посиланням на звіт найбільшої лабораторії з тестування на наркотики в країні Quest Diagnostics.

За даними Quest Diagnostics за 2020 рік, число таких співробітників досягло рекордних показників. Так, дослідження семи мільйонів тестів показало, що майже три відсотки (2,7 відсотка) від загальної кількості її учасників, або 189 тисяч чоловік, вживають марихуану. Ще в 2019 році аналогічне дослідження виявило 2,5 відсотка зазначених працівників, а в 2016 році — два відсотки.
Матеріали по темі

Марихуана отримує повсюдне поширення в США, оскільки багато штатів легалізували її вживання. В результаті деякі роботодавці почали пропускати тестування працівників на канабіс, щоб претендувати на вакансію могло більше число людей. Однак існують сфери діяльності, де перевірки необхідні: наприклад, це служба в громадському транспорті або на залізниці.

При цьому за позитивним результатом тесту канабіс не завжди йде відмова від посади. У 2015 році готельна компанія Hospitality Ventures Management Group відкрила готель в Денвері, де дозволялося вживати наркотик для рекреації. Тому керівництво компанії відмовилося від проведення відповідного тесту серед співробітників. Головний співробітник по персоналу Сьюзан М. Сандерс заявила, що це рішення було прийнято з метою стати «привабливим роботодавцем».

Раніше повідомлялося, що в американському штаті Вірджинія дозволять марихуану в розважальних цілях. Законопроект прийняли завдяки тому, що зараз демократи контролюють обидві палати законодавчого органу.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...