У США визнали російський винищувач Су-57 небоєздатним

Російський винищувач п’ятого покоління Су-57 не є боєздатним і не зможе протистояти високотехнологічним літакам США. Про це пише The National Interest.

Експерти американського журналу вважають, що виробництво Су-57 затягнулося, проект недостатньо фінансується. Серійне виробництво досі відсутнє.

«На початок 2018 року Су-57 мав ненадійні двигуни, неповні системи управління вогнем і самозахисту, у нього не було функціональної інтегрованої авіоніки», — відзначили американські експерти. За їх словами, в Росії майже не проводили випробувань зброї Су-57, а винищувач управлявся пілотами, яким не вистачало досвіду польотів на таких машинах.

«Оптимістичні російські коментатори, порівнюючи свою авіацію з американської, відзначають приблизний кількісний паритет ВВС РФ і США. Насправді, в 2017 році у ВКС РФ було всього 1000 тактичних літаків. У той же час у США — більше 3000 винищувачів, в тому числі сотні винищувачів F-22 і F-35», — пише журнал.

Видання робить висновок, що скорочення бюджету і економічна криза змусять збройні сили РФ «обходитися набагато меншою кількістю нових літаків».

«Фінансова криза може відбитися на планах купити десятки Су-57 і не обіцяє нічого хорошого для перетворення цієї машини в повністю боєздатний бойовий літак», — пише National Interest.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Load...