У США спіймали рідкісну рибу з людськими зубами

Особливість цього виду — гострі спинні колючки і рот з декількома рядами зубів.

У містечку Нагс-Хед (Північна Кароліна) рибалки спіймали рідкісну рибу-каторжніка (її ще називають «Овеча голова»), що має зуби, схожі на людські. Знімки улову з’явилися на сторінці Jennette’S Pier в Facebook.

Пост про рибу-каторжник викликав чималий ажіотаж серед користувачів мережі. Одні цікавилися походженням зубів, а інші відзначали, що у риби зуби — «в рази краще, ніж у рибалки».

«Овеча голова» мешкає в солоній і прісних водах. Побачити її можна, хоч і рідко, в водах річок від західного узбережжя Атлантики і Бразилії до Нової Шотландії в Канаді. Своїми зубами риба-каторжник відкушує мідії зі скель, після чого широкими корінними розкушує раковину. Характерною ознакою риби також є гострі спинні колючки.

Зуби у них прорізаються з малого віку. Після досягнення розміру в 15 мм «Овеча голова» має всі різці. При 50 мм починають розвиватися корінні зуби. У дорослих корінні зуби для дроблення черепашок ростуть по три ряди на верхній щелепі і по два ряди — на нижній. Середній розмір дорослої рибини — 76 см в довжину, вага — до 10 кг.

 
 

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , , ,

Загрузка...