У США доручили перевірити всі літаки з двигунами Pratt & Whitney

Федеральне авіаційне управління (FAA) США видало надзвичайну директиву про льотної придатності, що вимагає від американських операторів провести перевірку всіх літаків з двигунами Pratt & Whitney PW 4000 перед подальшою експлуатацією.

Рішення було прийнято в зв’язку з інцидентом з лайнером Boeing 777, який вилетів з Денвера в Гонолулу, але в шляху у літака сталася відмова двигуна. Тоді лайнер благополучно повернувся в аеропорт вильоту, проте деталі обшивки впали на житловий район.

Згідно із заявою, регулятор вивчив Наявність такої і розглянув фактори безпеки, прийнявши рішення, що оперaтори повинні проводити огляд великих порожніх лопaстей двигуна за допомогою теплової акустичної візуалізації, що дозволить виявити пошкодження нa внутрішніх поверхнях лопaстей або в недоступних місцях.

20 лютого борт авіакомпанії United Airlines з 241 пасажиром виконував рейс з Денвера в Гонолулу. Незабаром після зльоту у повітряного судна виникла проблема з двигуном. Уламки металевої деталі лайнера впали на Денвер, в тому числі прямо на житлову вулицю. Екіпаж був змушений повернутися в аеропорт вильоту. Ніхто в результаті інциденту не постраждав.

Пізніше авіаконцерн Boeing рекомендував призупинити польоти літаків моделі 777 з двигунами Pratt & Whitney PW4000-112.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...