У Сінгапурі лікарі врятували немовля, яке з’явилося на світ на 25-му тижні вагітності

Справжнє диво змогли створити лікарі з Сінгапуру.

Завдяки їхнім зусиллям у цьому місяці з лікарні в сім’ю повернулася найменша дитина в світі.

Як пише BBC, малятко Квек Юй Сюань з Малайзії при народженні важила всього 212 грам при зрості 24 сантиметри. Вона з’явилася на світ на 25-му тижні вагітності, тобто провівши в животі мами трохи більше половини покладеного терміну. Не варто й говорити, що це не просто рано, а екстремально рано — настільки, що ніхто б не здивувався, якби дитина не вижила.

Крихта з’явилася на світ 9 червня 2020 року в результаті кесаревого розтину, яке мамі дівчинки зробили після того як вона звернулася до лікарні з болями в області живота. Справа в тому, що у жінки діагностували прееклампсію, а при такому захворюванні дуже висока ймовірність загибелі і матері і дитини. Вибору не залишалося: потрібно було народжувати і сподіватися на медичне диво.

Відразу після народження Юй Сюань помістили в реанімацію і підключили до апарату штучної вентиляції легенів. За ті 13 місяців, що дівчинка провела в лікарні, її вдалося «виростити» до 6,3 кілограм і потім передати батькам. Правда, до цих пір у малятка зберігаються проблеми з легенями, але лікарі сподіваються, що з часом вона зможе жити повноцінним життям.

Самі медики кажуть, що такого незвичайного пацієнта у них ніколи не було. І це фахівці, які кожен день працюють з недоношеними дітьми! Навіть підгузки для малятка довелося вирізати манікюрними ножицями зі звичайних памперсів, адже для такої крихітки просто не роблять засоби гігієни. Реабілітація «рекордсменки» обійшлася в 270 тисяч доларів, які її батьки зібрали за допомогою пожертвувань в Інтернеті.

Попередній рекорд по самому маленькому виходжених дитині належав дівчинці з США, який народився в 2018 році з вагою 245 грам.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...