У Сіднеї вийшов з коми підліток, який постраждав після виверженні вулкана Уакаарі

У Сіднеї вийшов з коми підліток, який виявився єдиним уцілілим при виверженні вулкана членом своєї сім’ї. Про це повідомляє The Mercury.

Студент Технологічного університету, його сестра і батьки вирушили в 12-денний круїз, щоб відсвяткувати 51-й день народження батька сімейства. Родичі молодої людини виявилися серед туристів, загиблих при виверженні вулкана на острові Уайт-Айленд в Новій Зеландії.

Тіло 17-річної сестри студента все ще не знайдено, але влада вважає, що вона не вижила. Тіло, швидше за все, віднесло у відкрите море.

Її потерпілого брата перевезли з новозеландської лікарні в Сідней з опіками 90 відсотків тіла. Молода людина нічого не пам’ятала про подію і дізналася, що вся його сім’я мертва, тільки прийшовши до тями.

Виверження вулкана Уакаарі сталося 9 грудня, коли на острові перебували туристи, які прибули туди на круїзному лайнері. Серед загиблих, постраждалих і зниклих без вести виявилися громадяни Австралії, Нової Зеландії, США, Індії та європейських країн. За останніми даними, жертвами стихії стали 16 осіб, ще двох вважають загиблими «з високою вірогідністю».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...