У Новій Зеландії врятували 28 чорних дельфінів, які викинулися на берег

Співробітники державного департаменту збереження природного та історичної спадщини Нової Зеландії врятували 28 чорних дельфінів, або гринд, які викинулися на узбережжі коси Фаруелл-спіт, розташованої на північному краю Південного острова.

Про це в середу, 24 лютого, повідомила радіостанція Radio New Zeland. Відзначається, що прибули на місце фахівці дочекалися припливу і вивели всіх тварин у відкрите море.

Як відзначили в департаменті, гринди опинилися на мілині коси через три доби після того, як в цьому ж місці викинулися на берег 49 особин. В ході рятувальної операції, проведеної в ніч на вівторок, 40 ссавців були врятовані рейнджерами і повернулися в океан, але в наступну ніч 28 з них знову опинилися на мілині.

Коса, розташована в затоці Голден-Бей, за останні 15 років стала місцем щонайменше 10 випадків загибелі чорних дельфінів. Останній випадок стався в лютому 2017 року, коли майже 700 ссавців виявилися заблоковані на піщаній мілині. Рейнджерам вдалося врятувати більшу частину тварин, однак 250 з них загинули.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...