У Німеччині з’явилася «анти-Грета Тунберг»

У Німеччині стає популярною 19-річна німкеня Наомі Зайбт, яку називають «анти-Грета Тунберг».

Дівчина викриває вчених, які використовують науку в політичних цілях, а також заявляє, що «наука про зміну клімату — це не наука взагалі». Зайбт критикує роздування паніки навколо зміни клімату і стверджує, що в ядрі цього руху лежить «мерзенна антигуманна ідеологія», повідомляє The Washington Post.

Дівчина стала зіркою форуму Heartland Institute, проведеного в рамках конференції ООН з клімату в Мадриді. Також в січні 2020 року вона має стала обличчям кампанії, мета якої — «поставити під сумнів антропогенну природу кліматичних змін».
Наука про зміну клімату — це не наука взагалі, вважає «анти-Грета Тунберг».

«Вона — обдарований прихильник вільного ринку і кліматичного реалізму», — зазначає журналіст The Washington Post Джеймс Тейлор.

За словами самої Зайбт, вона стала активісткою кілька років тому, коли висловила в школі скептицизм з приводу ліберальної міграційної політики країни і зіткнулася з надзвичайно жорсткою реакцією з боку вчителів і однолітків. Однак це лише зміцнило її сумніви.

«У мене мурашки по шкірі біжать, коли я бачу таку молодь, особливо на шкільному страйку. Вони волають, кричать і взагалі налякані до смерті. Вони бояться кінця світу», — каже активістка.

Нагадаємо, 17-річна шведка Грета Тунберг здобула популярність після того, як стала на самоті страйкувати у місцевого парламенту по п’ятницях. Для цього вона стала прогулювати школу. Таким чином дівчина висловила обурення через рекордної кількості лісових пожеж в країні.

Крім цього, вона виступила з вимогою до влади дотримуватися Паризької хартії, в рамках якої необхідно терміново знизити викиди парникових газів. Потім її протест прийняв щотижневий характер. Багатьох надихнули пікети Тунберг, до неї почали приєднуватися люди по всьому світу.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...