У NASA підрахували, що для посадки на Місяць знадобляться 30 мільярдів доларів

Національне управління з аеронавтики і дослідження космічного простору США почало рекламувати свій сміливий план доправити американських астронавтів на Місяць до 2024 року. Космічне агентство потребуватиме від 20 до 30 мільярдів доларів протягом наступних п’яти років для свого місячного проекту.

Як повідомляє СNN, про це заявив адміністратор NASA Джим Брідженстін. Це означатиме, що в середньому до бюджету агентства буде додано ще від 4 до 6 мільярдів доларів на рік.

«Це перший випадок, коли NASA поділилася загальною оцінкою вартості своєї програми щодо Місяця, яка називається «Артеміда» і може вперше за півстоліття відправити людей на місячну поверхню. NASA хоче, щоб місія включала двох астронавтів: чоловіка і першої в світі жінки», — зауважив Брідженстін.

Загальна мета програми «Артеміда» полягає у встановленні «стійкої» присутності на Місяці, що відкриє шлях для повернення космонавтів на поверхню знову і знову.

Брідженстін також визнав, що космічний політ може бути небезпечним і непередбачуваним, тому практично неможливо вирішити питання про точну ціну.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , , ,

Загрузка...
Load...