У Миколаєві викрили мережу онлайн-порностудій

У Миколаєві правоохоронці викрили мережу онлайн-порностудій з місячним прибутком у понад 2,5 млн гривень.

Відеотрансляції відвертого та порнографічного змісту через різні сайти в режимі онлайн здійснювали більше 70 дівчат позмінно у трьох порностудіях, і отримували таке спілкування з іноземцями прибуток. Інтернет-порностудії в орендованих приміщеннях були обладнані спеціальною технікою, освітлювальними приборами, веб-камерами, комп’ютерами та меблями, повідомляє Відділ комунікації поліції Миколаївської області.

В ході масштабної спецоперації незаконну діяльність онлайн-порностудій, в яких здійснювалось виготовлення та розповсюдження порнографічної продукції, припинили слідчі Слідчого управління спільно з оперативними співробітниками відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, Управління карного розшуку, районних відділів поліції, кіберполіцейськими та криміналістами у супроводі бійців роти поліції особливого призначення та під процесуальним керівництвом обласної прокуратури.

Під час санкціонованих обшуків за місцем знаходження головного офісу, розташування веб-студій, проживання адміністраторів у Миколаєві та за місцем мешкання системних адміністраторів на території м. Харків, вилучено понад 60 комплектів комп’ютерного обладнання, банківські картки, чорнові записи, документацію, скретч-карти, сім-карти та інші речові докази. 

Під час документування протиправного бізнесу слідчі та оперативники встановили, що у Миколаєві знаходився офіс, в якому здійснювався прийом кандидатів на роботу. Четверо адміністраторів віком від 21-го до 28-ми років, проводили відбір дівчат, контролювали роботу студії, надавали вказівки підлеглим. Вони знаходили молодих жінок на інтернет-ресурсах, де дівчата розміщували свої резюме в пошуках роботи. Потім з ними проводили співбесіди, вербували для роботи нібито перекладачами та моделями. Спочатку пропонували роботу адміністратора на підприємстві, менеджера або консультанта, а далі більш високооплачувану діяльність – веб-моделлю чи перекладачем. Отримавши згоду на роботу веб-моделлю, дівчину запрошували з’явитись за адресами розташування онлайн-порностудій, де в подальшому її навчали спілкуванню із іноземцями та демонстрації сцен відвертого, в тому числі порнографічного характеру. Моделі та перекладачі працювали у три зміни, а заробітну плату отримували раз на місяць. Їхній прибуток міг становити від 500 до 2000 євро, в залежності від кількості відпрацьованих змін та наявності постійних клієнтів. А статки мережі порно-студій за місяць, за попередніми підрахунками, становили понад 2,5 млн гривень. 

Молодих жінок адміністратори реєстрували на спеціалізованих інтернет-ресурсах, на яких в подальшому дівчата вели онлайн-спілкування з клієнтами та демонстрували сцени відвертого та порнографічного характеру. Якщо веб-модель не володіла іноземною мовою, залучались перекладачі. 

За вказаним фактом Слідчим управлінням ГУНП проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за ч. 3 ст. 301 (Ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів) та ч. 3 ст. 302 (Створення або утримання місць розпусти і звідництво) Кримінального кодексу України.

Санкції зазначених статей передбачають до семи років позбавлення волі.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...