У Китаї почалися випробування поїзда на магнітній підвісці зі швидкістю 600 км/год

У Китаї приступили до заводських динамічних випробувань прототипу поїзда на магнітній подушці з проектною швидкістю 600 км/год.

Про це повідомили в компанії CRRC Qingdao Sifang, яка входить до складу Китайської локомотивобудівної корпорації / CRRC /. Подія позначає серйозний прорив в розробці системи високошвидкісного транспорту, відзначили в компанії.

Динамічні випробування нової техніки проведені на експериментальній лінії для такого маглева. Дослідники провели комплексні перевірки тестового зразка поїзда в різних робочих режимах.

«Експлуатаційний стан поїзда з магнітним підвісом задовільний, і його основні характеристики відповідають проектним вимогам», — поділився заступник головного інженера компанії Дін Саньсань.

За його словами, система високошвидкісного транспорту з магнітною левітацією включає в себе такі підсистеми, як поїзд, тягове електропостачання, управління рухом поїздів на основі зв’язку і рейковий шлях.

Динамічні випробування тестового зразка дозволять попередньо перевірити взаємодію цих підсистем і дають можливість оптимізувати основні характеристики системи і її ключових компонентів.

Розробником поїзда на магнітному підвісі з проектною швидкістю 600 км/год виступає китайська корпорація CRRC. Проект розробки стартував в липні 2016 року. У дослідженнях брали участь понад 30 підприємств, вузів і НДІ з різних районів країни.

За останні менш ніж чотири роки дослідницька група з компанії CRRC Qingdao Sifang освоїла технологію і створила прототип поїзда.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...