У єгипетських готелях заборонили шведський стіл

Обслуговування в форматі шведського столу заборонено в готелях Єгипту, це передбачено правилами для відновлення роботи готелів на курортах країни, складеними у зв’язку з пандемією COVID-19 і опублікованими місцевим міністерством туризму.


У березні уряд країни закрив туристичні місця і об’єкти, а також багато готелів на час дезінфекції та проведення профілактичних заходів. Як і раніше закриті пляжі — проте в неділю офіційний представник кабміну Надир Саад заявив, що заборона не стосується тих з них, які розташовані на території пройшли перевірку готелів.

З 15 травня Єгипет відновив внутрішній туризм, обмеживши при цьому завантаження готелів до 25 відсотків, з 1 червня її планується збільшити до 50 відсотків. При цьому готелям дозволено відкриватися тільки, якщо в наявності є засоби особистого захисту, засоби дезінфекції, а також обладнаний медпункт.

Що заборонено

Обслуговування в форматі шведського столу відтепер під забороною: ресторани повинні працювати з попередньо складеними списками або з замовленнями по меню.

У ресторанах заборонено подавати кальяни. Душові в тренажерних залах, а також сауни закриють, масажисти припинять надавати послуги. Послуга з паркування автомобіля спеціальним співробітником також більше не буде надаватися.

Що обов’язково

Реєструвати постояльців готелів тепер будуть онлайн або надаючи їм одноразові ручки. В одному номері можна поселити не більше двох осіб і одну дитину — якщо номер сімейний.

Всім постояльцям регулярно будуть вимірювати температуру.

У готелі має бути передбачено приміщення, де можна ізолювати гостей, у яких будуть виявлені симптоми захворювання і буде підтверджено захворювання.

Столи в ресторанах повинні стояти на відстані не менше двох метрів, а гостей за одним столом повинно бути не більше шести осіб і розділяти їх повинно не менше метра. Крім того, на кожному столі повинні бути дезінфікуючі серветки і рідина.

Басейни потрібно дезінфікувати максимальної можливої ​​концентрацією хлору і броміну.

Відстань між лежаками — не менше двох метрів, а пляжні рушники будуть доставляти прямо в номери.

Готелі повинні проводити регулярну дезінфекцію поверхонь, щоденне прибирання коридорів, ретельне прибирання номерів після виїзду кожного гостя. При цьому міністерство звертає увагу, що постіль не потрібно міняти кожен день, варто покладатися на «самообслуговування».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...