У Херсонській області під час відпочинку побили українця Володимира Кошовенка

У Херсонській області під час відпочинку побили українця Володимира Кошовенка, який є фігурантом справи про напад на посольство Росії в Києві в березні 2016 року.

Про те, що трапилося сам Кошевенко розповів у своєму Facebook. За його словами, він відпочивав у курортному місті Генічеськ на кордоні з Кримом разом зі своїм братом Русланом.

«У місті майже ніде немає української символіки, тільки на продаж або в деяких автомобілях», — поскаржився він.

Кошовенко заявив, що йому, «красеню з чубом на голові», який розмовляв «рідною солов’їною», довелося ловити погляди, «немов ти якийсь ворог, чужинець в рідній країні».

Він припустив, що це, а також «ненависть молодих людей до всього проукраїнського, до України», стало причиною нападу на нього місцевої молоді.

«Рекомендую всім, хто буде їхати в такі місця, брати з собою засоби захисту, такі як пістолет або газовий балончик. Може, так убезпечите себе від проросійського населення», — заявив Кошовенко.

Він також висловив жаль через те, що не побачив в місті «жодного офісу» українських націоналістичних організацій.

У вересні 2019 року російські слідчі заочно пред’явили звинувачення Кошовенку в нападі на посольство Росії в Києві, що стався в березні 2016 року. Йому заочно ставиться стаття «Напад на осіб чи установи, які користуються міжнародним захистом». Йому загрожує до десяти років позбавлення волі.

У жовтні 2019 року радикал розмістив в Facebook запис з коментарем на пред’явлене обвинувачення, де похвалився тим, що став «ворогом Росії». Як відзначили в СК, через Кошовенка і інших погромників порядок роботи посольства виявився «грубо порушений», а російському майну заподіяний «значних матеріальних збитків». Крім того, в 2018 році, за даними ЗМІ, радикали, серед яких був Кошовенко, увірвалися в будівлю Росспівробітництва в Києві, напали на співробітників і демонстративно спалили прапор Росії.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Loading...