У Франції очистили від вірусу понад 850 тисяч комп’ютерів

Центр боротьби з кіберзлочинністю французької жандармерії зміг очистити від вірусу більше 850 тисяч комп’ютерів, зламаних злочинною організацією, повідомляє газета Figaro.

За даними газети, група хакерів промишляла у всесвітній мережі щонайменше три роки. «Мисливці на хакерів» з національної жандармерії змогли віддалено очистити від вірусу більше 850 тисяч комп’ютерів. Всі вони контролювалися хакерами без відома господарів.

«Операція, дуже смілива і унікальна, повинна була проводитися на заражених комп’ютерах, не провокуючи найменших побічних збоїв», — заявив керівник центру полковник Жан-Домінік Нолл.

Розробник ПЗ для інформаційної безпеки Avast зафіксував зараження великої кількості комп’ютерів, в основному вони знаходилися в Центральній і Південній Америці, і зв’язався з французьким Центром боротьби з кіберзлочинністю. Жандарми дуже швидко зрозуміли, що командний і контрольний сервер, через який велася атака, знаходиться в паризькому регіоні. Після цього співробітники змогли створити копію сервера і очистити більшість заражених комп’ютерів, знищивши шкідливу «програму-хробака».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...