У Британії розповіли про популярну схему залучення дівчат до проституції

Популярні манекенниці розповіли про популярну схему шахрайства, за допомогою якої дівчат залучають до проституції. Інтерв’ю з ними публікує британський портал The Sun.

Англійська модель Борбала (Borbala) розповіла журналістам, що їй часто надходять пропозиції про ескорті в особисті повідомлення в Instagram. За її словами, шахраї також запрошують дівчат на зйомки під виглядом фотографів, після чого змушують їх вживати наркотики, щоб шантажувати надалі.

«Я чула безліч історій про те, як дівчат підсаджують на наркотики. Один раз мене запросили в іншу країну на фотосесію, а потім її організатор пропав — хто знає, що б сталося, якби я була наївною і поїхала туди», — пояснила вона.

Борбала додала, що чоловіки нерідко пропонують їй стати її спонсорами. Так, наприклад, деякі заявляють, що будуть платити їй 500 доларів в день за відверті фото. «Одного разу чоловік хотів перевести мені п’ять тисяч доларів, щоб я полетіла з ним в Дубай», — згадує героїня матеріалу.

До того ж манекенниця зазначає, що багато соцмережі стали схожі на сайти знайомств або портали для замовлення повій. «Знайомі постійно твердять мені про плюси роботи ескортниці — але це та ж проституція», — уклала Борбала.

У березні жінка розкрила плюси продажу відвертих фото в мережі всупереч нападкам рідних. За словами Джесіки Смайерс (Jessica Smyers) створення акаунту на OnlyFans змінило її життя на краще. Наприклад, їй вдалося заробити достатньо грошей, щоб поїхати від батьків, а також повністю забезпечувати дочку.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...