Творців Telegram закликали боротися з піратським контентом та пригрозили санкціями

Творців Telegram закликали боротися з піратським контентом та пригрозили санкціями

Асоціація по захисту авторських прав в інтернеті запропонувала адміністрації Telegram спільними зусиллями боротися з поширенням піратського контенту – перш за все, електронних і аудіокниг.

Поки месенджер не відповів, але глава асоціації налаштований рішуче і готовий скаржитися в Комісію з цінних паперів і бірж (SEC) США. Асоціація направила адміністрації Telegram лист, в якому рекомендує запровадити технологію «цифрового відбитка», щоб ефективно боротися з піратським контентом в месенджері, адже стурбована великою кількістю аудіо- та електронних книг, які можна нелегально завантажии в численних Telegram-каналах. З огляду на те, що ця асоціація представляє інтереси великих книжкових видавництв, боротьба з піратськими творами знаходиться для неї в пріоритеті. Відомо, що раніше АЗАП підписала антипіратський меморандум з соціальною мережею «ВКонтакте», творцем якої є Павло Дуров.

А ось інший актив Дурова – Telegram – поки не прагне розбиратися з цією проблемою і навіть не відповів на лист асоціації.

У документі глава АЗАП Максим Рябико вказує на те, що в месенджері існує «більш 170 каналів», чия аудиторія налічує «мільйони» людей, в рамках яких нелегально поширюються електронні копії книг.

Крім того, Рябико також стурбований швидким запуском платформи Telegram Open Network (TON), яка «стане ідеальним інструментом для монетизації на контрафактні контенти на анонімній основі».

У разі, якщо Telegram відмовиться співпрацювати, АЗАП пригрозила зверненням до Комісії з цінних паперів і бірж (SEC) США, в Торгову палату країни, а також Групу розробки фінансових заходів боротьби з відмиванням грошей (FATF) та Американської асоціації книговидавців.

Поділитись