Суд відкрив справу через буллінг школярем вчительки

У Миколаївській області через цькування щодо вчительки хочуть притягнути до відповідальності неповнолітнього учня Очаківської школи № 4. Справу розглядає Очаківський міськрайонний суд.

Про це повідомляє прес-служба Профспілки працівників освіти і науки з посиланням на портал Судової влади в Україні.

25 лютого 2020 року суд почав розгляд справи про притягнення до адміністративної відповідальності неповнолітнього учня Очаківської школи № 4 за частиною першою статті 173-4 КУпАП (буллінг (цькування), тобто дії учасників освітнього процесу, які полягають в психологічному, фізичному, економічному, сексуальному насильстві, в тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій.

Згідно з матеріалами справи 22 січня 2020 року неповнолітній в навчальному класі під час навчального процесу висловлювався нецензурною лайкою на адресу вчителя, чим вчинив психологічне насильство по відношенню до неї.

25 лютого 2020 року справу було відкладено для виклику свідків. Наступне засідання відбудеться о 10:30 11 березня 2020 року.

Раніше Очаківським районним судом Миколаївської області 4 червня 2019 року вже було прийнято постанову за фактом вчинення цькування (буллінг) щодо учня Очаківської ЗОШ № 1, вираженої в психологічному насильстві по відношенню до останнього, яке носило систематичний характер.

За рішенням суду винною в скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 3 ст.173-4 КУпАП, визнана мати неповнолітнього учня 8 класу, який здійснював цькування (буллінг), і на неї накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в сумі 850 грн.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Load...