Суд у США заборонив страту Лізи Монтгомері

Федеральний суддя в Індіані (С ША) заборонив страчувати Лізу Монтгомері, засуджену за вбивство.

Вона була єдиною жінкою в федеральній камері смертників в Сполучених Штатах, з причин психічного здоров’я на підставі доказів того, що вона не могла зрозуміти урядове обґрунтування її страти. Про це повідомляє «Reuters».

Монтгомері, яку повинні були стратити за допомогою смертельної ін’єкції 12 січня, була засуджена в 2007 році в Міссурі за викрадення і удушення Боббі Джо Стіннетт, яка перебувала тоді на восьмому місяці вагітності. Потім Монтгомері вирізала плід Стіннетт з матки. Дитина вижила.

Суддя США Джеймс Патрік Хенлон надав відстрочку виконання вироку, щоб дозволити суду провести слухання, щоб визначити, чи має вона право бути страченої.

«Психічний стан місіс Монтгомері погіршується, і ми шукаємо можливість довести її некомпетентність», — заявила адвокат Монтгомері Келлі Генрі

Адвокати Монтгомері попросили про помилування президента США Дональда Трампа, заявивши, що вона скоїла злочин після того, як все життя піддавалася жорстокому поводженню і зґвалтуванню. У майже 7000-сторінковому проханні про помилування, поданому минулого тижня, вони просили Трампа замінити вирок Монтгомері на довічне ув’язнення.
Адвокати заявили, що Монтгомері визнає свою провину, але заслуговує помилування, тому що вона давно страждає важким психічним захворюванням, які поглиблюють груповим зґвалтуванням її вітчимом і його друзями в дитинстві.

 

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...