Співробітники eBay надіслали блогерам посилку з комахами у відповідь на критику

Шість колишніх співробітників інтернет-магазину eBay після критики компанії з боку блогерської пари відправляли їм посилки з живими тарганами і жуками, похоронними вінками і закривавленими масками свині.

Про це пише New York Post з посиланням на мін’юст США. Тепер їх звинувачують у віртуальному переслідуванні подружжя з Массачусетса після негативного відгуку в їх блозі про великі компанії, що займаються інтернет-продажами.

Переслідування почалося в серпні 2019 року, за даними міністерства юстиції, після того як керівники eBay побачили матеріал, в якому згадувалося судовий розгляд за участю компанії, і доручили співробітникам почати цькування.

Кампанія віртуального переслідування, в якій взяв участь колишній директор з питань безпеки, складалася з трьох етапів. На першому — блогери повинні були отримати «анонімні і тривожні посилки додому», зокрема закривавлену маску свині на хеллоуін, похоронний вінок, а також книгу про те, як пережити смерть чоловіка.

Крім того, колишні співробітники eBay замовили на ім’я пари порнографію, але навмисно відправили її в будинок сусідів.

На другому етапі вони почали розсилати за допомогою Twitter повідомлення, що критикують блогерів, а також почали погрожувати зустрітися з парою особисто і роздавати їх домашню адресу.

Третій етап включав приховане спостереження за жертвами в їхньому будинку. Колишні співробітники eBay планували поїхати в Бостон з наміром вломитися в гараж і встановити GPS-трекер на машину. Однак блогери помітили стеження і повідомили місцевої поліції.

Представники самої компанії заявили, що після повідомлення поліції про підозрілі дії своїх співробітників всі причетні до події були звільнені. Компанія принесла вибачення за дії співробітників. У своїй офіційній заяві eBay приніс вибачення подружжю.

«EBay долучає своїх співробітників до високих стандартів поведінки та етики і буде продовжувати вживати відповідних заходів для забезпечення дотримання цих стандартів», — йдеться в повідомленні компанії.

Учасникам цькування загрожує до п’яти років в’язниці в якості покарання, а також штраф на суму до $ 250 тис.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...