Сліпий батько виніс сина-інваліда на плечах під час урагану

Сліпий чоловік з Багамських островів виніс свого сина-інваліда на плечах з дому, рятуючись від урагану «Доріан».

Його історією поділилося видання New York Times. 49-річний Брент Лоу ховався від стихії в своєму будинку на островах Абако, коли у будівлі знесло дах. Чоловік зрозумів, що йому і його 24-річному сину, який страждає на церебральний параліч, потрібно негайно рятуватися. «Мені було страшно, так страшно», — зізнався Лоу.

Чоловік підняв сина і звалив його на плечі. Він вибрався з-під уламків будинку, орієнтуючись в просторі за допомогою рук, і зміг дістатися до найближчого будинку. В той день пориви вітру досягали швидкості 354 кілометри на годину.

Лоу, його дитина і кілька їхніх сусідів чекали допомоги в дивом уцілілому будинку. За ними приїхав автобус і доставив їх в притулок, де вони змогли поїсти і переночувати. На наступний день їх відвезли в столицю країни — місто Нассау.

Зараз Лоу найбільше хвилюється про долю своєї старшої дочки, з якою не може зв’язатися вже кілька днів. Він мріє якомога швидше повернутися додому на Абако, де живуть всі його родичі і знайомі, але не знає, чого йому очікувати. За даними видання, 90 відсотків будинків в регіоні були зруйновані. «Тепер роздумую, де ми будемо жити, коли я повернуся додому, що будемо робити», — зазначив Лоу.

Ураган «Доріан» вдарив по Багамам, коли категорія його небезпеки за шкалою Саффіра-Сімпсона була п’ятою, тобто найвищої. Він бушував в регіоні протягом двох днів. За даними на 6 вересня, число жертв стихії на Багамських островах зросла до 30 осіб.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...